Muhteşem Kedi Oyuncakları

Sevimli ev hayvanlarından biri olarak kediler, oyun oynamaya bayılır. Birbirinden güzel kedi ürünleri arasında kedi oyuncakları, mamalar ve diğer aksesuarlar yer almaktadır. Yaş grubuna göre beslenmesi gereken kediler, kendilerine uygun kedi maması ile beslenmesi gerekir. Eğlenmenin yanı sıra eğitimleri için kaliteli kedi oyuncakları ile vakit geçirmeleri önemlidir. Farklı yapıda ve çeşitte pek çok oyuncak bulunuyor. Pek çok hayvanda olduğu gibi kedilerin de en “oyuncu” çağları yavruluk zamanlarıdır. Hem fiziksel açıdan hem de zihinsel açıdan kedileri eğiten ve birlikte hoşça vakit geçirmeyi sağlayan oyuncaklar bulunmaktadır. Bunların başında toplar gelmektedir. İpli çıngıraklı kedi topları, boncuklu toplar, pelüş  toplar ve kedilerin hoşlanacağı figürlerde toplar bulunmaktadır. Bunlar fare, balık ve ördek gibi farklı figürler olabilir. Kedilerin ilgisini çeken diğer bir oyuncak da pelüş hayvan figürleridir.

Bunlardan titreşimli olanlara kediler bayılıyor. Zilli kedi oyuncakları da çıkardığı sesle özellikle yavru kedilerin çok beğendiği bir ürün. Renkli tırtıl oyuncaklar, fareli daire oyuncağı, hışırtılı oyuncaklar da diğer kedi oyuncakları arasında yer alıyor. İpli kedi oltası ile kedinizi bir o yana, bir bu yana koştururken çok eğleneceksiniz. İpin uzunluğu değişiklik gösterebiliyor. Bu ve benzeri oyuncaklar kedinizin fiziksel açıdan hareketli olmasını sağlayacağından kolay kilo alma gibi riskleri de ortadan kaldıracaktır. Kimse şişman, tembel, sağlıksız ve çok fazla besin tüketen bir kediye bakmak istemez. Ses çıkaran ve onların beğeneceği formda yapılmış oyuncaklar ile son derece aktif ve sağlıklı bir kedi beslemiş olacaksınız.

Hem Ruhen Hem de Bedenen Gelişim İçin

Yukarıda da belirtildiği üzere fiziksel açıdan aktif kediler, birlikte zaman geçirmek adına doğru bir yolda olunduğunun göstergesidir. Bu bakımdan www.petbesinleri.com.tr , petlebi.com gibi online petshop adreslerinden rahatlıkla temin edebileceğiniz oyuncaklarla bunu sağlayabilirsiniz. Uzun süre oynayabilecekleri ve dikkatlerini çekebilecekleri oyuncaklar arasında silindirik çıngıraklı oyuncak ve kedi otlu oyuncaklar en iyiler arasındadır. Petshop sitelerinde sadece kediler için değil köpekler için de harika oyuncaklar en iyi markalarla yer alıyor. Kedi otu kokusu taşıyan bazı oyuncaklar ise sıkılmadan oynayacağı, patisini kullanarak uzun yıllar güzel vakit geçireceği bir üründür. Site kaliteli markaların yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Kedi oyuncaklarının yanı sıra kedi kumu gibi onların rahatı için gereken ürünler yer alıyor. Bu kategoride diğer kedi malzemeleri arasında kıyafetler, evler ve taraklar bulunuyor.

Kedinizi bir yerden bir yere taşırken büyük bir kolaylık sağlayan kedi taşıma çantası da evcil hayvan sahipleri için iyi bir tercihtir. Onun bakımı ve sağlığı adına kedi tırmalama tahtası her kedi besleyenin sahip olması gereken bir üründür. Tembel, kilolu ve huysuz bir kediyi kimse istemeyeceği gibi buna giden yolları da tıkamak gerekir bu bakımdan kaliteli kedi oyuncaklarına büyük ihtiyaç vardır. Toplardan oltaya, renkli figürlerden kedi otlu oyuncaklara kadar pek çok çeşitte oyuncağa petbesinleri.com.tr ile sahip olabilirsiniz. Sitede kedi tırmalamaları, tasma ve kayışları, su kapları, mama kapları ve kedi kıyafetleri gibi ürünler de var. Ayrıca temizlik ve bakım ürünleri, kedi vitaminleri ve dahası bulunuyor. Temizlik ürünleri arasında kedi kumu ve tuvaletleri var.